O Produkcie

Pedalbox Sprintbooster

Chcesz uzyskać lepszą dynamikę samochodu, a co za tym idzie mieć większą radość z jazdy?
Szukasz urządzenia dzięki, któremu poprawisz reakcje pedału gazu?

Zależy ci na urządzeniu łatwym w instalacji? Poznaj:

SPRINT BOOSTER

TO SYSTEM TUNINGUJĄCY PEDAŁU PRZYSPIESZENIA, W SKRÓCIE: PEDALBOX

 • Skraca czas reakcji w samochodach z elektronicznym system sterowania przepustnicą
 • Poprawia przyspieszenie aż o około 10%
 • Gwarantuje lepszą dynamikę jazdy
 • Znacznie poprawia bezpieczeństwo jazdy
 • Idealne rozwiązanie dla pojazdów „leniwie” reagujących na pedał gazu, dla dużych, ciężkich samochodów poruszających się po mieście czy też samochodów campingowych i małych busów.

Sprint Booster jest pierwszym i wiodącym na rynku produktem, służącym do przyspieszania reakcji przepustnicy poprzez przeprogramowanie sygnałów przyspieszenia. Od momentu powstania został zainstalowany w setkach tysięcy samochodów zadowolonych klientów.

Gdy wprowadzono technologię elektronicznego pedału gazu ETC, kierowcy byli rozczarowani opóźnionym działaniem przepustnicy, która decyduje o rzeczywistym przyspieszeniu auta. Dlatego firma Boulekos Dynamic opracowała urządzenie Sprint Booster i już w 2005 roku wprowadziła je na rynek.

Nagroda Dla Sprintbooster 2

SPRINTBOOSTER 2, który zadebiutował która zadebiutował na Targach SEMA SHOW 2009 w Las Vegas został uhonorowany jedną z najważniejszych nagród na rynku produktów do tunningu: ”SEMA BEST NEW PERFORMANCE-STREET PRODUCT 2010″ spośród 1400 nowych produktów prezentowanych, oraz obsypanytrzema nagrodami „SEMA GLOBAL MEDIA AWARDS” przyznanymi przez jury składające się z międzynarodowych dziennikarzy z mediów motoryzacyjnych (28 sędziów z 16 kluczowych rynków motoryzacyjnych)


Booster i już w 2005 roku wprowadziła je na rynek.

Sprintbooster 3

WE WRZEŚNIU 2016 ŚWIAT MOTORYZACJI UJRZAŁ TRZECIĄ GENERACJĘ URZĄDZENIA SPRINT BOOSTER, KTÓRE DZIĘKI SZEREGOWI INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ ZAPEWNIA JESZCZE LEPSZE WRAŻENIA Z JAZDY.

Sprint Booster jest produkowany w Grecji i w ciągu ostatnich lat był eksportowany do ponad 40 krajów na całym świecie. Jest opatentowany (PCT WO2007066155), pomyślnie przeszedł badania TÜV oraz posiada certyfikat zgodności europejskich homologacji (homologacja typu WE znak towarowy nr e24031712).

 • przyspieszacz pedału gazu Sprint Booster to urządzenie łatwe w montażu i demontażu
 • przyspieszacz pedału gazu Sprint Booster to urządzenie kompaktowe i ergonomiczne
 • przyspieszacz pedału gazu Sprint Booster wyposażony jest w 3 tryby pracy: off, sport i race.
 • przyspieszacz pedału gazu Sprint Booster wersja 3 to 36 programów pracy (18 dla samochodów z automatyczną skrzynią biegów i 18 z manualną) automatycznie dobieranych przez urządzenie (po wcześniejszym odpowiednim ustawieniu przełącznika przez kierowcę)
 • przyspieszacz pedału gazu Sprint Booster w najnowszej wersji 3 wyposażony jest w funkcję blokady chroniącą przed nieuprawnionym użyciem pojazdu.
 • przyspieszacz pedału gazu Sprint Booster wersja 3 wyposażony jest w funkcję lokalną ograniczającą wydajność pedału gazu pojazdu
 • przyspieszacz pedału gazu Sprint Booster to urządzenie doceniane nie tylko przez jurorów, ale także przez wielu użytkowników różnych rodzajów samochodów (więcej w zakładce opinie).
 • przyspieszacz pedału gazu Sprint Booster to urządzenie, które można zastosować w praktycznie każdym pojeździe (sprawdź w konfiguratorze Sprintbooster)