Tuning BMW

Tuning BMW i Sprintbooster 3

Czy zdarza ci się naciskać pedał gazu od niskich obrotów i miast szybkiej reakcji samochodu, reakcja silnika jest o wiele słabsza niż potrzebujesz ?
Jeśli posiadasz samochód wyposażony w elektroniczny układ pedału gazu (ETC), komputer steruje poziomem otwarcia przepustnicy (w silnikach benzynowych – fizycznej, w silnikach diesla – elektronicznej) i chcesz uniknąć sytuacji, w której to komputer decyduje o otwarciu przepustnicy, zainwestuj w Sprint Booster. Dla znawców tematu urządzeń do tunnigu to najlepsza, dostępna alternatywa dla pedalbox.
Sprint Booster to urządzenie, które po w montowaniu w układ pedału gazu przyspiesza znacznie jego reakcję. Pozwala to kierowcy na precyzyjne sterowanie otwarciem „przepustnicy silnika”.

Zestawy Sprint Booster zostały opracowane do większości samochodów marek europejskich, amerykańskich oraz japońskich, w których przepustnica sterowana jest elektronicznie.

Sprint Booster jest dedykowany dla konkretnego modelu samochodu.

Posiadasz BMW od 1 do 8? Dobierz model do swojego auta

Sprawdź ofertę urządzeń Sprint Booster dla modeli BMW od 1 do 8 (z wyłączeniem serii X1/X3/X4/X5/X6) i popraw dynamikę jazdy twojego samochodu:

Oferta dla BMW 1-8

BMW 1

BMW 2

BMW 3

BMW 4

BMW 5

BMW 6

BMW 7

BMW 8

Co zyskujesz po zamontowaniu urządzenia Sprint Booster:

  • co najmniej o połowę skrócenie czasu reakcji silnika na naciśnięcie pedału gazu
  • znacząca różnica działania pedału gazu zarówno przy niskich jak i wyższych obrotach
  • pełniejsze otwarcie przepustnicy
  • szybsze uzyskiwanie przyspieszenia, co gwarantuje większe bezpieczeństwo jazdy na przykład przy wyprzedzaniu czy włączaniu się do ruchu
  • lepsze przyspieszenia daje ci więcej przyjemności z jazdy
  • trzy trybu pracy łatwe do ustawienia z pozycji kierowcy
  • łatwy, nawet samodzielny montaż

Urządzenie zostało zaprojektowane w sposób pozwalający na łatwy montaż poprzez złącze Plug and Play. Ponadto posiada on stosowne certyfikaty bezpieczeństwa oraz TUV.

Posiadasz BMW od X1 do X7? Dobierz model do swojego auta

Sprawdź ofertę urządzeń Sprint Booster dla modeli BMW od V1 do X7 (BMW X1/ BMW X3/ BMW X4/ BMW X5/ BMW X6) i popraw dynamikę jazdy twojego samochodu:

Oferta dla BMW X1-X7

BMW X1

BMW X2

BMW X3

BMW X4

BMW X5

BMW X6

BMW X7