Jak działa Sprint Booster

tryby pracy Sprintbooster

3 TRYBY PRACY

Sprint Booster dysponuje trzema trybami pracy: OFF, SPORT i RACE.

OFF – Sprint Booster nie jest aktywny, a reakcje samochodu wynikają jedynie z ustawień fabrycznych. Dioda jest wyłączona.
SPORT – Sprint Booster zapewnia do 30% lepszą reakcję. Dioda ma kolor zielony.
RACE – Sprint Booster zapewnia aż do 60% lepszą reakcję. Dioda ma kolor czerwony

sprintbooster tryby pracy
programy Sprintbooster

36 PROGRAMÓW

Oba aktywne tryby pracy urządzenia (SPORT i RACE) oferują po 9 programów przyspieszenia, a każdy z nich zwiększa lub zmniejsza reakcję silnika o 3-6%. Pozwala to kierowcy na wybór takiego trybu i programu, który najlepiej pasuje do jego stylu jazdy.

Sprint Booster oferuje w sumie 36 programów przyspieszenia (18 dla ustawienia z automatyczną skrzynią biegów i 18 dla ustawienia z manualną skrzynią biegów). Urządzenie automatycznie dobiera rodzaj stosowanych programów do zadeklarowanego przez kierowcę (poprzez ustawienie odpowiedniego przełącznika na urządzeniu) rodzaju skrzyni biegów.

Sprintbooster tryb sport i race
blokada Sprintbooster

FUNKCJA BLOKADY

Jest to ochrona przed nieuprawnionym użyciem pojazdu. Gdy urządzenie będzie pracowało w tym trybie, naciśnięcie pedału gazu nie wywoła reakcji silnika. Dopiero wprowadzenie ustawionego wcześniej 3-cyfrowego numeru PIN, sprawi, że auto stanie się w pełni funkcjonalne.

blokada pedału gazu Sprintbooster
funkcja lokaja Sprintbooster

FUNKCJA LOKAJA

Urządzenie ogranicza wydajność pedału gazu pojazdu o 55% – 65% – 75% (są trzy poziomy do wyboru). Aby włączyć lub wyłączyć ten tryb, należy wprowadzić 3-cyfrowy PIN.

ograniczenie Sprintbooster
Sprintbooster instalacja

ERGONOMIA I DESIGN

Kompaktowy rozmiar programatora pozwala kierowcy na przymocowanie go (przy pomocy taśmy dwustronnej) w dowolnym miejscu na desce rozdzielczej. Istnieje także możliwość odłączenia programatora od urządzenia. W takim przypadku Sprint Booster będzie domyślnie działał na ostatnim ustawieniu.

wymiary sterownika Sprintbooster