O Produkcie

Sprint Booster jest pierwszym i wiodącym na rynku produktem, służącym do przyspieszania reakcji przepustnicy poprzez przeprogramowanie sygnałów przyspieszenia. Od momentu powstania został zainstalowany w setkach tysięcy samochodów zadowolonych klientów.

Gdy wprowadzono technologię elektronicznego pedału gazu ETC, kierowcy byli  rozczarowani  opóźnionym działaniem przepustnicy, która decyduje o rzeczywistym przyspieszeniu auta. Dlatego firma Boulekos Dynamic opracowała urządzenie Sprint Booster i już w 2005 roku wprowadziła je na rynek.

Druga generacja Sprint Booster, która zadebiutowała na Targach SEMA SHOW 2009 w Las Vegas zdobyła jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży części zamiennych – „NAJLEPSZY PRODUKT 2010”. Do nagrody nominowanych było aż 1400 nowości!

Ta wersja została także uhonorowana trzema nagrodami „SEMA GLOBAL MEDIA AWARDS”, a jurorami była grupa międzynarodowych dziennikarzy z najważniejszych w branży mediów motoryzacyjnych.

WE WRZEŚNIU 2016 ŚWIAT MOTORYZACJI UJRZAŁ TRZECIĄ GENERACJĘ URZĄDZENIA SPRINT BOOSTER, KTÓRE DZIĘKI SZEREGOWI INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ ZAPEWNIA JESZCZE LEPSZE WRAŻENIA Z JAZDY.

Sprint Booster jest produkowany w Grecji i w ciągu ostatnich lat był eksportowany do ponad 40 krajów na całym świecie. Jest opatentowany (PCT WO2007066155), pomyślnie przeszedł badania TÜV oraz posiada certyfikat zgodności  europejskich homologacji (homologacja typu WE znak towarowy nr e24031712).